Arınma semineri (2)

Prof. Dr. Ata ATUN

 
Yazarın tüm yazılarını görüntüle

  
 1 Nisan 2011 Saat : 12:12


 

Bir evvelki yazımda Musa bey tarafından verilen “Arınma Semineri’nden ve “Re-shapedDNA”dan bahsetmiş ve tanımlamasını yapmıştım.


“Re-shaped DNA” uygulaması insan vücudunu Fiziksel, Duygusal ve Spritüal (Ruhsal) olarak etkiliyor ve değişimlere uğratıyor.


Fiziksel olarak, Toksinlerin temizlenmesi, Daha genç görünüm ve genç hissetme,Enerji seviyesinin artması, Bedenle iletişimin artması, Bağışıklık sisteminin güçlenmesi, Saç ve tırnakların daha sağlıklı ve çabuk uzaması, Bedendeki enerji meridyenlerinin temizlenmesi ve Fiziksel dengenin artışına katalizör oluyor.


Duygusal olarak, Kendine güven ve kendini onaylamanın artması, Algı ve farkındalığın artması, Stresin azalması, Korkuları anlama, fark etme ve serbest bırakma, Yaşama ve akışa güvenme ve Sorunlar karşısında bakış açısını değiştirmeye katalizör oluyor.


Spritüal olarak da, Yaşam derslerine çekilme, Eskiyi bırakma, Koşulsuz sevginin farkına varma, Işığın artması, Karma temizliği, Bolluk bilinci, Ruhsal aileyle bir olma, 22’li çakra sisteminin aktivasyonu, Boyutlar arası farkındalık ve Işık işçisi olarak geçişe ve hizmete katalizör oluyor.
“Re-shaped DNA” uygulaması 4 safhadan oluşuyor.


Temizlenmiş (Purified) DAN, Uyumlanmış (Attuned) DNA, Güçlenmiş (Powered) DNA ve Aydınlanmış (Illuminated) DNA.


Arınma Semineri, iki ya da üç tam gün boyunca süren, rutin yaşantıdan uzaklaşılarak, katılımcının kendisini tanıması ve arınması, yaşam amacını anlaması, gizli potansiyellerini keşfetmesi ve yaşam yolunda nerede olduğunu bulmayı hedefleyen bir çalışma.


Bu çalışmanın içinde farkındalık çalışmaları, boyutlar arası insan olmak, koşulsuz sevginin anlaşılması ve paylaşılması, derin arınma ve bırakma ile şifa gücünün arttırılmasıyer almakta.


Ben bunların tümüne katılabilmek fırsatını buldum.


“Rebirthing” yani kelime anlamı ile “Yeniden Doğuş” tekniğinin uygulaması bayağı yorucu.


Yaklaşık 20 dakika özel bir nefes tekniği ile yapılıyor ve bu teknik kullanılarak fiziksel, zihinsel ve duygusal blokajlar temizlenerek çok kuvvetli bir arınma sağlanıyor.


Arınma Seminerinde Meditasyon, Rebirthing hakkında teorik bilgi ve Rebirthing’egeçiş yapılmakta.


Bu Seminerlerin vizyonu “Olağanüstü değişimlerin yaşandığı bu zamanda; her varlığın içinde var olan ışığı, sevgiyi fark etmesi ve fark ettiklerini önce kendi yaşamına uyarlaması, sonra da bütününe yayması”


Misyonu ise, “Sevgiyi kullanarak bireylerin kendi gücüne sahip çıkmasına yardımcı olmak, kendilerinin ve toplumun yaşam yolunda ışıkla yürümesine katkıda bulunmak.


Seminerin beni etkileyen bir başka tarafı da, katılımcılar arasındaki yoğun sevgi bağını hissetmem oldu.


Daha evvel birbirlerini hiç görmemiş katılımcıların arasında 24 saat içinde oluşmuş sevgi bağını görmek ve bunu yanan bir sobadan etrafa yayılan ısı dalgaları gibi hissetmek ve algılamak çok farklı, çok mutluluk verici bir duygu oldu benim için. 


Bu güne değin hiç görmediğim veya en azından yarım asırlık Mağusa’lı olmama rağmen yolda belde bir veya iki kez ancak gördüğüm insanlarla bu kısacık 24 saat içinde yoğun bir sevgi bağı kurmam beni çok olumlu etkiledi, yaşama bakış açımı değiştirdi.


Tüm okuyucularıma tavsiye ederim. Katılın ve bu deneyimi yaşayın. Bir çoğunuzun bana hak vereceğinden eminim.


Bu konu hakkında benim sizlere aktarabildiğim amatörce kişisel bilgilerden öteye profesyonelce bilgiler almak isteyen okuyucularım Musa Kocatepe beye 0542 421 3860 ve 0312 428 2822 numaralı telefonlardan ulaşabilir.

Prof. Dr. Ata ATUN Son 10 Yazı                                                                                  Yazarın Tüm Yazıları • Makarios’un 13 Maddelik Anayasa Değişiklik Önerisi Neydi?
 • Vatanın Bekaasını Tehdit Eden Karakterler
 • Fransa Türkiye’yi Afrika’daki Sömürgeleri ile Karıştırdı … Prof. Dr. Ata ATUN, Kıbrıs İlim Üniversitesi
 • Orta Doğu’da Değişen Dengeler … Prof. Dr. Ata ATUN, Kıbrıs İlim Üniversitesi
 • ABD Rumlara arka mı çıkıyor? … Prof. Dr. Ata ATUN, Kıbrıs İlim Üniversitesi
 • Yunanistan Krizin Çıtasını Yükseltme Peşinde … Prof. Dr. (İnş Müh), Doç.Dr. (Ulus İliş) Ata ATUN
 • AB, Rumların Siyasi Rüşvetine Dur Dedi … Prof. Dr. Ata Atun
 • ATUN: “TÜRKİYE’NİN VE KKTC’NİN KADERİ DEĞİŞECEK”
 • ATUN: “NATURAL GAS WILL CHANGE THE FATE OF TURKEY AND TRNC”
 • TÜRKİYE’NİN DOĞU AKDENİZ STRATEJİSİ VE YUNANİSTAN-İTALYA MEB ANLAŞMASI İLE İLGİLİ SON GELİŞMELER.
 • Okunma 98
  Arınma semineri (2) için yorumlar kapalı

  Yorumlara kapalı.

  Prof. Dr. Ata ATUN Makaleleri, Özgeçmişi, Yazıları Son Yazılar FriendFeed
  Samtay Vakfı
  kıbrıs haberleri
  kibris 1974
  atun ltd

  Gallery

  kktc-tc-bayrak kktc-bayrak Şehitlerimiz-1 Şehitlerimiz-amblem kktc-tc-bayrak-2 kktc-tc-bayrak-4

  Arşivler

  Son Yorumlar